FIFA> Vriendschappelijk 2017> juni | Vriendschappelijk 2017> Juni' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
03:00 | TOEPASSINGEN | | Venezuela | 1: 1 (0: 1) | |
14:30 | Lesotho | | Mauritanië | 1: 0 (1: 0) | |
16.00 uur | Gabon | | Zambia | 0: 0 (0: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Armenië | | St. Kitts en Nevis | 5: 0 (3: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Gaan | | Comoren | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Ierland | | Uruguay | 3: 1 (1: 1) | |
18:00 | Luxemburg | | Albanië | 2: 1 (0: 0) | |
18.30 uur | Nederland | | Ivoorkust | 5: 0 (3: 0) | |
19.30 uur | Montenegro | | Iran | 1: 2 (1: 1) | |
FIFA> U21 Vriendschappelijk 2017> juni | U21 Vriendschappelijk 2017> Juni' border = '0' /> | ||||
16.00 uur | Armenië | | Moldavië | 1: 0 (0: 0) | |
FIFA> U20 Wereldkampioenschap 2017 Zuid-Korea> Kwartfinales | U20 Wereldbeker 2017 Zuid-Korea> Kwartfinales' border = '0' /> | ||||
07:00 | Venezuela | | TOEPASSINGEN | 2: 1 (0: 0, 0: 0) aet | |
10:00 | Portugal | | Uruguay | 4: 5 (2: 1, 2: 2, 2: 2) pso | |
FIFA> U20 Vriendschappelijk 2017> juni | U20 Vriendschappelijk 2017> Juni' border = '0' /> | ||||
18.30 uur | Angola | | Cuba | 5: 1 (2: 0) | |
CAF> CAF Champions League 2017> Groep C | CAF Champions League 2017> Groep C' border = '0' /> | ||||
14:00 | St. George SC | | AS Vita Club | 1: 0 (0: 0) | |
CAF> CAF Champions League 2017> Groep D | CAF Champions League 2017> Groep D' border = '0' /> | ||||
22:00 uur | Al-Ahly | | Wydad AC | 2: 0 (1: 0) | |
Argentinië> Eerste Klasse 2016/2017 | Eerste Klasse 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Lanús | | Studenten | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | San Lorenzo | | River Plate | 2: 1 (1: 1) | |
20:00 | Gymnastiek van La Plata | | Banfield | 1: 2 (0: 1) | |
20:15 | Belgrano van Córdoba | | Sarandí Arsenal | 1: 2 (0: 0) | |
09:00 | Olympus van Bahía Blanca | | Orkaan | 3: 1 (3: 1) | |
22:30 | Atletische Tucuman | | San Martin de San Juan | 1: 2 (0: 1) | |
23:00 | Boca Juniors | | Onafhankelijk | 3: 0 (2: 0) | |
Argentinië> National First B 2016/2017 | National First B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19.30 uur | De Andes van Lomas de Zamora | | Flandria | 1: 1 (1: 0) | |
09:00 | Jujuy gymnastiek | | Ramon Santamarina | 1: 0 (1: 0) | |
09:00 | Cruise naar het noorden | | Alle jongens | 0: 0 (0: 0) | |
Australië> NPL New South Wales 2017 | NPL New South Wales 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Wollongong-wolven | | Sydney Olympisch | 2: 1 (2: 0) | |
07:00 | Sydney United 58 | | Rockdale City Suns | 2: 2 (1: 0) | |
Australië> NPL Victoria 2017 | NPL Victoria 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | St Albans Saints | | Heidelberg United | 1: 4 (0: 2) | |
Australië> NPL Queensland 2017 | NPL Queensland 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Sunshine Coast FC | | SWQ Thunder | 1: 6 (1: 3) | |
Australië> NPL Northern NSW 2017 | NPL Noord NSW 2017>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Edgeworth FC | | Lambton jaffas | 0: 2 (0: 0) | |
05:30 | Hamilton Olympisch | | Adamstown Rosebud | 3: 0 (2: 0) | |
05:30 | Weston Workers FC | | Broadmeadow Magic | 1: 4 (0: 0) | |
05:30 | Maitland FC | | Charlestown City Blues | 1: 1 (1: 1) | |
Australië> NPL Capital Football 2017 | NPL Capital Football 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Canberra FC | | Gungahlin United | 1: 2 (1: 1) | |
Wit-Rusland> Kampioenschap 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
15.00 uur | FK Minsk | | Torpedo-BelAZ Zhodino | 0: 0 (0: 0) | |
15.30 uur | FK Slavia Mozyr | | Dinamo Minsk | 0: 2 (0: 1) | |
16.00 uur | Shakhter soligorsk | | FK Vitebsk | 2: 0 (1: 0) | |
16.30 uur | Dinamo Brest | | Naftan Novopolotsk | 2: 0 (1: 0) | |
vijf uur in de namiddag | BATE Borisov | | Dnepr Mogilev | 2: 1 (0: 0) | |
Brazilië> Serie A 2017 | Serie A 2017>' border = '0' /> | ||||
15.00 uur | Flamengo RJ | | Botafogo - RJ | 0: 0 (0: 0) | |
15.00 uur | Avaí - SC | | Sport - PE | 1: 0 (1: 0) | |
20:00 | Palmbomen | | Atlético Mineiro | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Grêmio Porto Alegre | | Vasco da Gama | 2: 0 (1: 0) | |
20:00 | zwarte brug | | Sao Paulo FC | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | cruise | | Chapecoense | 0: 2 (0: 1) | |
Bulgarije> Parva Liga 2016/2017 EL-Playoffs> Finale | Parva Liga 2016/2017 EL-Playoffs> Finale' border = '0' /> | ||||
18:00 | Levski Sofia | | FK Vereya | 9: 8 (1: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
Canada> Soccer League 2017 | Soccer League 2017>' border = '0' /> | ||||
01:30 | York Region Shooters | | Brantford Galaxy | 2: 0 | |
China> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Changchun Yatai | | Guizhou Hengfeng Zhicheng FC | 1: 1 (0: 1) | |
China> League One 2017 | League One 2017>' border = '0' /> | ||||
12.00 uur | Dalian Yifang FC | | Shanghai Shenxin | 2: 2 (0: 2) | |
12.30 uur | Wuhan Zall FC | | Hangzhou Greentown | 1: 0 (0: 0) | |
12:35 | Shijiazhuang ooit helder | | Nei Mongol Zhongyou | 2: 1 (1: 1) | |
12:45 | Meizhou Hakka | | Xinjiang Tianshan Leopard FC | 2: 2 (0: 1) | |
Colombia> Primera A 2017 Apertura Playoffs> Kwartfinales | Primera A 2017 Apertura Playoffs> Kwartfinales' border = '0' /> | ||||
00:30 | Sports Pasto | | Amerika uit Cali | 0: 1 (0: 0) | |
02:15 | Nationaal atletisch | | Jaguars van Cordoba | 3: 2 (0: 1) | |
23:30 | Miljonairs | | Atletische Bucaramanga | 2: 0 (2: 0) | |
Kroatië> Degradatie 2017> Wedstrijden | Degradatie 2017> Wedstrijden' border = '0' /> | ||||
19:00 | HNK Gorica | | HNK Cibalia | 0: 2 (0: 0) | |
Denemarken> Degradatie Superliga 2017> 3e ronde | Degradatie Superliga 2017> 3. Ronde' border = '0' /> | ||||
15.00 uur | Vendsyssel FF | | AC Horsens | 1: 3 (1: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Viborg FF | | FC Helsingør | 2: 2 (0: 0, 1: 1) aet | |
Ecuador> Eerste fase Serie A 2017 | Eerste fase Serie A 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Jeugdclan | | Deportivo Cuenca | 2: 0 (0: 0) | |
Finland> Veikkausliiga 2017 | Veikkausliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
16.30 uur | Helsinki IFK | | Ilves Tampere | 0: 1 (0: 1) | |
16.30 uur | Kuopio PS | | IFK Mariehamn | 1: 2 (1: 2) | |
16.30 uur | Rovaniemi PS | | HJK Helsinki | 1: 4 (0: 1) | |
Finland> Ykkönen 2017 | Nummer één 2017>' border = '0' /> | ||||
15.00 uur | FF Jaar | | Haka Valkeakoski | 2: 2 (0: 0) | |
15.00 uur | Grankulla IFK | | ALS Gnistan | 2: 1 (2: 1) | |
Frankrijk> Jeugdfinale Frans Kampioenschap 2016/2017> Finale | Jeugdfinale Frans Kampioenschap 2016/2017> Finale' border = '0' /> | ||||
15.00 uur | Girondins Bordeaux | | Le Havre AC | 2: 0 | |
Ghana> Premier League 2017 | Premier League 2017>' border = '0' /> | ||||
16.00 uur | Asante Kotoko | | Grote Olympische Spelen | 1: 1 (0: 0) | |
16.00 uur | Ashanti Gold | | Ebusua Dwergen | 3: 0 (1: 0) | |
16.00 uur | Bolga All Stars | | Inter Allies | 1: 1 (0: 0) | |
16.00 uur | Jeugd thema | | Liberty Professionals | 0: 0 (0: 0) | |
16.00 uur | Bechem United | | Wa All Stars FC | 2: 0 (1: 0) | |
16.00 uur | WAFA | | Hearts of Oak | 5: 0 (2: 0) | |
16.00 uur | Elmina Sharks | | Medeama SC | 2: 0 (0: 0) | |
Griekenland> Football League 2016/2017 | Football League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
Panthrakikos | | Aris Saloniki | dnp | ||
Agrotikos Asteras | | AEL Kalloni | dnp | ||
15.00 uur | Apollon Smyrnis | | Chania FC | 3: 0 (2: 0) | |
15.00 uur | Kallithea GS | | AO Trikala | 0: 1 (0: 1) | |
15.00 uur | Sparta FC | | Lamia | 0: 1 (0: 1) | |
15.00 uur | Panegialios FC | | Panelefsiniakos Elefsinas | 4: 0 (1: 0) | |
15.00 uur | Anagennisi Karditsa | | OFI Heraklion | 0: 2 (0: 1) | |
15.00 uur | Aiginiakos FC | | Acharnaikos FC | 3: 1 (1: 0) | |
15.00 uur | Kissamikos | | Panserraikos | 1: 1 (0: 1) | |
IJsland> Úrvalsdeild 2017 | Úrvalsdeild 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Valur Reykjavík | | ÍB Vestmannaeyja | 2: 1 (1: 1) | |
09:00 | FH Hafnarfjörður | | UMF Stjarnan | 3: 0 (1: 0) | |
Indonesië> Liga 1 2017 | League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
13:15 uur | Perseru Serui | | Bali United | 1: 3 (0: 2) | |
14:30 | Bhayangkara FC | | Persib Bandung | 2: 0 (1: 0) | |
Italië> Serie B 2016/2017 Play Off> Finale | Serie B 2016/2017 Play Off> Finale' border = '0' /> | ||||
19.30 uur | Carpi FC | | Benevento Voetbal | 0: 0 (0: 0) | |
Italië> Serie C Playoff 2016/2017> Kwartfinales | Serie C Playoff 2016/2017> Kwartfinales' border = '0' /> | ||||
vijf uur in de namiddag | Amerikaanse Alessandria 1912 | | US Lecce | 5: 4 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
17:30 | AC Reggiana | | AS Livorno | 2: 2 (0: 2, 1: 2) aet | |
19.30 uur | Lucchese | | Parma Calcio 1913 | 1: 2 (1: 1) | |
19.30 uur | Cosenza voetbal | | Pordenone Calcio | 0: 0 (0: 0) | |
Italië> Jeugd Primavera Playoff 2017> Kwartfinales | Jeugd Primavera Playoff 2017> Kwartfinales' border = '0' /> | ||||
14:30 | Juventus | | Sampdoria | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | ACF Fiorentina | | Atalanta | 1: 0 (1: 0) | |
Japan> J1 League 2017 | J1 League 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Consadole Sapporo | | Vissel Kobe | 1: 2 (1: 1) | |
05:00 | Shimizu S-Pulse | | FC Tokio | 0: 2 (0: 0) | |
06:00 | Sanfrecce Hiroshima | | Kashima gewei | 1: 3 (0: 3) | |
07:00 | Cherry Osaka | | Albirex Niigata | 4: 0 (0: 0) | |
07:00 | Glee Iwata | | Gamba Osaka | 3: 0 (2: 0) | |
07:00 | Vegalta Sendai | | Ventforet Kofu | 3: 0 (1: 0) | |
08:00 | Omiya Ardija | | Sagan Tosu | 1: 1 (0: 1) | |
09:00 | Yokohama F. Marinos | | Kawasaki Frontale | 2: 0 (0: 0) | |
11.00 uur | Kashiwa Reysol | | Urawa rode diamanten | 1: 0 (1: 0) | |
Japan> J2 League 2017 | J2 League 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Matsumoto Yamaga | | Tokyo Verdy | 1: 1 (0: 0) | |
08:00 | Machida Zelvia | | Ehime FC | 1: 2 (1: 0) | |
Japan> J3 League 2017 | J3 League 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Fukushima United | | Fujieda MyFC | 1: 2 | |
05:00 | Tochigi SC | | Blaublitz Akita | 0: 1 | |
05:00 | Lichtblauw Numazu | | Giravanz Kitakyushu | 1: 0 | |
10:00 | Kagoshima United | | Gainare Tottori | 2: 1 | |
Japan> Japan Football League 2017, 1e ronde | Japan Football League 2017, 1e ronde>' border = '0' /> | ||||
05:00 | FC Osaka | | Honda FC | 1: 2 | |
05:00 | Vanraure Hachinohe | | Oita gemist | 1: 1 | |
05:00 | MIO Biwako Shiga | | Nara Club | 2: 2 | |
05:00 | Veertien Mie | | Tochigi-druif | 0: 0 | |
Kosovo> Degradatie 2016/2017> Wedstrijden | Degradatie 2016/2017> Wedstrijden' border = '0' /> | ||||
15.00 uur | Drita Gjilan | | KF Dukagjini | 2: 1 | |
Litouwen> LFF Cup 2017> 2e ronde | LFF Taurė 2017> 2. Rond' border = '0' /> | ||||
12.00 uur | Elektrėnai Spring | | Saulininkas Šiauliai | 4: 1 aet | |
Montenegro> Degradatie 2016/2017> Degradatie | Degradatie 2016/2017> Degradatie' border = '0' /> | ||||
16.30 uur | FK Rudar Pljevlja | | FK Otrant Ulcinj | 3: 0 | |
16.30 uur | FK Ibar Rozaje | | OFK Petrovac | 1: 1 | |
Nigeria> Professional League 2017 | Professional League 2017>' border = '0' /> | ||||
16.00 uur | Kano-pilaren | | Lobi sterren | 2: 1 | |
16.00 uur | MFM FC | | Ifeanyi Uba | 1: 0 | |
16.00 uur | Bukola Babes | | Niger Tornado's | 2: 1 | |
16.00 uur | Wikki toeristen | | El-Kanemi Warriors | 2: 1 | |
16.00 uur | Enugu Rangers | | Nasarawa United | 1: 1 | |
16.00 uur | Katsina United | | Abia Warriors | 1: 0 | |
16.00 uur | Remo Stars | | Gombe United | 2: 0 | |
16.00 uur | Zingt Aba | | Plateau United | 1: 0 | |
16.00 uur | Vallende sterren | | Sunshine Stars | 1: 0 | |
Noord-Macedonië> Degradatie 2016/2017> Finale | Degradatie 2016/2017> Finale' border = '0' /> | ||||
16.00 uur | KF Skopje | | FK Novaci 2005 | 4: 1 (3: 0) | |
Noorwegen> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
vijf uur in de namiddag | Aalesunds FK | | FK Haugesund | 0: 1 (0: 1) | |
vijf uur in de namiddag | Sarpsborg 08 | | Molde FK | 1: 0 (0: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Sogndal, IL | | Sandefjord voetbal | 3: 2 (2: 2) | |
vijf uur in de namiddag | Viking FK | | Kristiansund BK | 2: 1 (0: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Rosenborg BK | | Strømsgodset IF | 3: 1 (2: 0) | |
19:00 | Kansen BK | | SK Brann | 0: 0 (0: 0) | |
Noorwegen> 1st Division 2017 | 1st Division 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Mjøndalen IF | | IK Start | 2: 1 (1: 0) | |
vijf uur in de namiddag | FK Arendal | | Tromsdalen UIL | 1: 2 (0: 0) | |
vijf uur in de namiddag | FK Jerv | | Elverum voetbal | 2: 0 (1: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Florø SK | | Sandnes Ulf | 3: 1 (2: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Levanger FK | | Åsane Voetbal | 3: 0 (2: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Ranheim, IL | | FK Bodø / Glimt | 2: 1 (2: 1) | |
vijf uur in de namiddag | Strømmen IF | | Fredrikstad FK | 4: 1 (4: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Ullensaker / Kisa IL | | Kongsvinger IL | 0: 3 (0: 1) | |
Noorwegen> 2e Divisie Afdeling 1 2017 | 2. Divisie Avdeling 1 2017>' border = '0' /> | ||||
15.00 uur | Hoge ALS | | Finnsnes IL | 1: 0 (1: 0) | |
Noorwegen> 2e Divisie Afdeling 2 2017 | 2. Divisie Avdeling 2 2017>' border = '0' /> | ||||
12.30 uur | Nest-Sotra | | Nardo FK | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Egersunds IK | | SK Vard | 0: 1 (0: 0) | |
15.00 uur | Notodden FK | | IL Hødd | 3: 0 (2: 0) | |
15.00 uur | Byåsen Toppfotball | | Bryne FK | 2: 2 (1: 1) | |
15.00 uur | Hønefoss BK | | Fram Larvik | 0: 2 (0: 2) | |
Noorwegen> Dames Toppserien 2017 | Dames Top Series 2017>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | Røa IL | | Avaldsnes IL | 3: 3 (2: 0) | |
14:00 | Medkila IL | | Vålerenga IF | 1: 6 (0: 1) | |
14:00 | IK Grand | | IL Sandviken | 1: 5 (0: 3) | |
Paraguay> Eerste Klasse 2017 Apertura | Eerste Klasse 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Sportivo Trinidense | | Zon van Amerika | 2: 2 (1: 1) | |
23:10 | Olympia Club | | Nationale club | 0: 0 (0: 0) | |
Peru> Eerste Klasse 2017 Apertura | Eerste Klasse 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Sport Universiteit | | Lima Alliantie | 1: 2 (1: 1) | |
vijf uur in de namiddag | Juan Aurich | | Cantolao Academie | 1: 0 (0: 0) | |
19:15 | Echte Garcilaso | | FBC Melgar | 1: 0 (0: 0) | |
21.30 uur | United Merchants | | Sportieve Cristal | 4: 2 (2: 0) | |
Polen> Ekstraklasa 2016/2017 Playoffs | Ekstraklasa 2016/2017 Playoffs>' border = '0' /> | ||||
vijf uur in de namiddag | Jagiellonia Białystok | | Lech Poznan | 2: 2 (0: 2) | |
vijf uur in de namiddag | Wisla Krakau | | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 1: 2 (1: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Legia Warschau | | Lechia Gdańsk | 0: 0 (0: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Pogon Szczecin | | Korona Kielce | 3: 0 (0: 0) | |
Polen> I Liga 2016/2017 | I Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
11.30 uur | Zagłębie Sosnowiec | | GKS Tychy '71 | 2: 1 (1: 1) | |
11.30 uur | FKS Stal Mielec | | Pogoń Siedlce | 1: 2 (1: 0) | |
11.30 uur | Koper Legnica | | Sandecja Nowy Sącz | 2: 0 (0: 0) | |
11.30 uur | Wisła Pulawy | | Gornik Zabrze | 0: 1 (0: 1) | |
11.30 uur | Podbeskidzie Bielsko-Biała | | MKS Kluczbork | 3: 1 (1: 1) | |
11.30 uur | Znicz Pruszkow | | Olimpia Grudziadz | 0: 1 (0: 1) | |
11.30 uur | Gks katowice | | Bytovia Bytów | 1: 1 (0: 1) | |
11.30 uur | OKS Stomil Olsztyn | | Wigry Suwałki | 1: 4 (0: 0) | |
11.30 uur | Chojniczanka Chojnice | | Chrobry Głogów | 2: 2 (0: 2) | |
Roemenië> Liga 1 2016/2017 Degradatie | Liga 1 2016/2017 Degradatie>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC-vrijwilligers | | Concordia Chiajna | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | FC Botoşani | | Pandurii Târgu Jiu | 2: 1 (0: 0) | |
19:00 | Gaz Metan Mediaş | | ACS Poli Timişoara | 2: 2 (2: 1) | |
Slovenië> Degradatie 2016/2017> Wedstrijden | Degradatie 2016/2017> Wedstrijden' border = '0' /> | ||||
NK Aluminij | | NK Ankaran | dnp | ||
Zuid-Korea> K League 2 2017 | K League 2 2017>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | Gyeongnam FC | | Bucheon FC 1995 | 2: 1 (0: 1) | |
Spanje> Tweede Klasse 2016/2017 | Tweede Klasse 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | SD Huesca | | CD Numancia | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | UCAM Murcia CF | | AD Alcorcón | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | CD Tenerife | | Gymnastiek | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Girona FC | | Echte Zaragoza | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Vallecano Ray | | Cordoba CF | 1: 2 (1: 1) | |
19:00 | Echte Oviedo | | Sevilla Athletic | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | Cádiz CF | | Elche CF | 2: 1 (0: 0) | |
19:00 | CF Reus Deportiu | | Echt Valladolid | 2: 0 (2: 0) | |
19:00 | Getafe CF | | UD Almeria | 4: 0 (2: 0) | |
19:00 | CD Mirandés | | RCD Mallorca | 2: 2 (2: 1) | |
Spanje> Promotie Segunda B 2016/2017 Promotie> 2e ronde | Segunda B Promotie 2016/2017 promotie> 2e ronde' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | Atletische Balearen | | Albacete | 1: 1 (0: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Valencia CF B | | Echt Murcia | 2: 1 (1: 1) | |
18:00 | FC Cartagena | | FC Barcelona B | 1: 2 (0: 0) | |
18:00 | CF Villanovense | | Racing Santander | 2: 0 (0: 0) | |
Spanje> Promotie Segunda B 2016/2017 Kampioenschap> Finale | Segunda B Promotie 2016/2017 Kampioenschap> Finale' border = '0' /> | ||||
17:06 | CD Leonesa | | Lorca FC | 3: 1 (0: 0) | |
Spanje> Dames Copa de la Reina 2017> Kwartfinales | Dames Copa de la Reina 2017> Kwartfinales' border = '0' /> | ||||
09:00 | Atletico Madrid | | Vallecano Ray | 4: 3 aet | |
11.30 uur | UDG Tenerife Zuid | | Til UD op | 2: 1 | |
Zweden> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | AFC Eskilstuna | | AIK Solna | 1: 3 (1: 1) | |
14:00 | Hammarby IF | | Djurgårdens IF | 3: 1 (0: 1) | |
16.30 uur | IK Sirius | | Halmstads BK | 2: 1 (0: 1) | |
16.30 uur | IFK Norrköping | | IFK Gotenburg | 2: 0 (1: 0) | |
Zweden> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Gefle IF | | Örgryte IS | 0: 1 (0: 0) | |
16.00 uur | Falkenbergs FF | | Helsingborgs IF | 1: 1 (0: 0) | |
Zweden> Divisie 1 Norra 2017 | Divisie 1 Norra 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Team ThorenGruppen FF | | Sollentuna FK | 1: 1 (0: 0) | |
15.00 uur | IFK Luleå | | Västerås SK | 0: 0 (0: 0) | |
15.00 uur | Nyköpings BIS | | Aramees-Syrische IF | 0: 1 (0: 1) | |
16.00 uur | Sandvikens IF | | Assyriska FF | 1: 1 | |
Zweden> Divisie 1 Södra 2017 | Divisie 1 Södra 2017>' border = '0' /> | ||||
15.00 uur | Landskrona Bois | | FIF | 3: 0 (2: 0) | |
16.00 uur | Husqvarna FF | | Ängelholms FF | 3: 0 | |
Zweden> Dames Damallsvenskan 2017 | Dames Damallsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | KIF Örebro DFF | | Vittsjö GIK | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Kopparbergs / Göteborg FC | | Hammarby IF | 3: 3 (3: 0) | |
14:00 | Piteå IF | | Linköpings FC | 0: 1 (0: 1) | |
14:00 | FC Rosengård | | Kristianstads DFF | 1: 0 (0: 0) | |
Turkije> 1. Lig 2016/2017 Playoffs> Finale | 1. Lig 2016/2017 Playoffs> Finale' border = '0' /> | ||||
19.30 uur | Eskisehirspor | | Goztepe | 2: 3 (0: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
Uruguay> Eerste Klasse 2017 Tussenklasse | Eerste Klasse 2017 Halfgevorderden>' border = '0' /> | ||||
19:00 | De Sisley-tank | | Colonia-plein | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Rampla Juniors | | Verdediger Sporting | 1: 2 (1: 1) | |
19:00 | River Plate | | Zuid-Amerika | 0: 2 (0: 2) | |
Verenigde Staten> Major League Soccer 2017 | Major League Soccer 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | D.C. United | | Los Angeles Galaxy | 0: 0 (0: 0) | |
00:30 | Revolutie van New England | | Toronto FC | 3: 0 (1: 0) | |
00:30 | Impact van Montreal | | New York RB | 1: 0 (0: 0) | |
01:00 | FC Dallas | | Echt Salt Lake | 6: 2 (5: 0) | |
02:00 | Colorado Rapids | | Columbus Crew | 2: 1 (0: 0) | |
VS> USL Championship 2017 | USL Championship 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Charleston batterij | | Louisville City FC | 4: 4 (2: 1) | |
00:00 | Pittsburgh Riverhounds | | Orlando City B | 1: 2 (1: 1) | |
00:00 | Richmond Kickers | | New York RB II | 0: 1 (0: 1) | |
01:00 | Colorado Springs Switchbacks | | OKC Energy FC | 1: 0 (0: 0) | |
01:00 | Orange County SC | | Real Monarchs SLC | 0: 1 (0: 1) | |
01:30 | San Antonio FC | | Swope Park Rangers | 0: 0 (0: 0) | |
03:00 | Seattle Sounders 2 | | Los Angeles Galaxy II | 3: 0 (0: 0) | |
04:00 | Sacramento Republiek | | Rio Grande Valley FC | 0: 0 (0: 0) | |
22:00 uur | Bethlehem Steel FC | | Ottawa Fury | 1: 1 (1: 0) | |
22:00 uur | Portland Timbers 2 | | Vancouver Whitecaps 2 | 0: 1 (0: 0) | |
VS> Noord-Amerikaanse voetbalcompetitie 2017 lente | North American Soccer League 2017 Spring Season>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Jacksonville Armada | | Miami FC | 0: 1 (0: 1) | |
00:30 | Puerto Rico FC | | FC Edmonton | 3: 0 (2: 0) | |
03:00 | Delta's van San Francisco | | Indy Elf | 2: 2 (0: 0) | |
09:00 | North Carolina FC | | New York Cosmos | 0: 1 (0: 0) | |
VS> Women National Women's Soccer League 2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
00:00 | Washington Spirit | | Houston Dash | 2: 0 (1: 0) | |
00:00 | Hemelsblauw FC | | Portland Doornen | 0: 2 (0: 2) | |
00:30 | Orlando Pride | | Boston Breakers | 2: 0 (2: 0) | |
20:00 | Chicago Red Stars | | Seattle regeren | 1: 0 (0: 0) | |
Venezuela> Primera División 2017 Apertura Playoffs> Kwartfinales | Primera División 2017 Apertura Playoffs> Kwartfinales' border = '0' /> | ||||
20.30 uur | Aragua FC | | Carabobo FC | 1: 0 (1: 0) |