Voetbalwedstrijden op »05/03/2021

Een overzicht van de voetbalwedstrijden voor 05/03/2021



CAF> CAF Champions League 2020/2021> Groep B CAF>Groep B CAF Champions League 2020/2021> Groep B' border = '0' />
19:00 CR Bélouizdad Al Hilal Omdurman
CAF> U20 Afrika Cup 2021 Mauretanien> Derde CAF>Derde plaats U20 Afrika Cup 2021 Mauretanien> Derde plaats' border = '0' />
20:00 Gambia Tunesië
Algerije> Ligue 1 2020/2021  Algeria> Ligue 1 2020/2021>' border = '0' />
CA Bordj Bou Arreridj MC Alger resch.
CR Bélouizdad JS Saoura resch.
14:00 WA Tlemcen NC Lean
14:00 CS Constantine NA Hussein Dey
14:00 US Biskra ES Setif
14:00 RC Rélizane USM Bel Abbes
15:00 uur JS Kabylie Olympische Medea
Argentinië> Eerste Klasse 2021  Argentina> Eerste Klasse 2021>' border = '0' />
22:15 Newell's Old Boys Onafhankelijk
Argentinië> Opening Primera B Metropolitana 2021  Argentina> Opening eerste Metropolitan B 2021>' border = '0' />
23:00 Communicatie vanuit Buenos Aires Deportivo Merlo
Argentinië> Argentijnse Supercup 2019> Finale  Argentina>Finale Argentijnse Supercup 2019> Finale' border = '0' />
01:10 Racing Club River Plate 0: 5 (0: 1)
Argentinië> Reserve League 2021  Argentina> Reserve League 2021>' border = '0' />
12.00 uur San Lorenzo II Orkaan II
12.00 uur Velez Sarsfield II Boca Juniors II
12.00 uur Sarmiento de Junín II Córdoba II-workshops
12.00 uur Bescherming van Paraná II Unie van Santa Fe II
12.00 uur Newell's Old Boys II Onafhankelijk II
12.00 uur Gymnastiek van La Plata II Defensie en justitie II
12.00 uur Racing Club de Avellaneda II Rosario Central II
12.00 uur Lanús II Atlético Tucumán II
12.00 uur Godoy Cruz II Platense II
12.00 uur Sarandí Arsenal II Studenten II
12.00 uur Columbus van Santa Fe II Aldosivi II
12.00 uur Centraal Córdoba SdE II Banfield II
12.00 uur River Plate II Argentinos Juniors II
Armenië> Premier League 2020/2021  Armenia> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
Gandzasar Kapan FC Ararat dnp
10:00 Pyunik FC FC Alashkert
Australië> A-League 2020/2021  Australia> A-League 2020/2021>' border = '0' />
08:35 Adelaide United Newcastle United Jets
Australië> NPL Victoria 2021  Australia> NPL Victoria 2021>' border = '0' />
08:30 Melbourne Knights Dandenong Thunder
08:30 South Melbourne FC Oosterse leeuwen
09:00 Groene geul SC Hume City FC
09:15 Bentleigh Greens Port Melbourne Sharks
09:30 uur Dandenong City SC St Albans Saints
09:30 uur Oakleigh kanonnen Heidelberg United
Australië> NPL Queensland 2021  Australia> NPL Queensland 2021>' border = '0' />
09:30 uur Kracht van het schiereiland Logan Lightning FC
Oostenrijk> 2. League 2020/2021  Austria> 2. Competitie 2020/2021>' border = '0' />
16.00 uur Artikelnummer Amstetten SV Lafnitz
17:30 Floridsdorfer AC FC Wacker Innsbruck
17:30 Kapfenberger SV 1919 Aanval Steyr
17:30 Oostenrijk Lustenau FC Blau Weiß Linz
17:30 FC Juniors OÖ Rapid Wien (A)
Oostenrijk> Regionalliga Ost 2020/2021  Austria> Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' />
SC Neusiedl / Zie 1919 FC metselwerk resch.
Verenigde Staten Draßburg SV Stripfing/Weiden resch.
FC Mannsdorf / Großenzersdorf SC Wiener Viktoria resch.
Wit-Rusland> Kubok 2020/2021> Kwartfinales  Belarus>Kwartfinales Kubok 2020/2021> Kwartfinales' border = '0' />
23:00 FK Minsk FK Isloch Minsk
Belgium > Eerste klasse A 2020/2021  Belgium> Eerste klasse A 2020/2021 > ' />
19:45 Sporting Charleroi Sint-Truidense VV
Belgium > Eerste klasse B 2020/2021  Belgium> Eerste klasse B 2020/2021 > ' />
19:00 Lierse Kempenzonen Union St. Gilloise
Bosnië-Herzegovina> Premier Liga 2020/2021  Bosnia-Herzegovina> Premier Liga 2020/2021>' border = '0' />
vijf uur in de namiddag Velež Mostar Vechter Banja Luka
Brazilië> Campeonato Carioca 2021 Guanabara Cup  Brazil> Carioca Championship 2021 Guanabara Cup>' border = '0' />
00:00 Resende - RJ Fluminense RJ 2: 1 (0: 0)
Brazilië> Campeonato Mineiro 2021  Brazil> Minas Gerais Kampioenschap 2021>' border = '0' />
00:00 Tombense - MG Atlético Mineiro 1: 2 (1: 1)
Brazilië> Campeonato Gaúcho 2021  Brazil> Gaúcho Kampioenschap 2021>' border = '0' />
00:30 Jeugd - RS Sao Luiz - RS 1: 2 (0: 2)
Colombia> Opening eerste A 2021  Colombia> Eerste A 2021 Opening>' border = '0' />
01:05 Santa Fe Sports Tolima 3: 2 (1: 0)
23:00 Onafhankelijke Medellin Eigen vermogen
Kroatië> 1. HNL 2020/2021  Croatia> 1. HNL 2020/2021>' border = '0' />
vijf uur in de namiddag NK Istra 1961 HNK Šibenik
Kroatië> 2e HNL 2020/2021  Croatia> 2. HNL 2020/2021>' border = '0' />
14:00 NK Dugopolje Kroatische Dragovoljac
14:30 NK Međimurje NK Orijent Rijeka
14:30 NK Inter Zapresic NK Dubrava
Cyprus> Eerste Divisie 2020/2021 Abstieg  Cyprus> Degradatie Eerste Klasse 2020/2021>' border = '0' />
16.00 uur Karmiotissa Polemidion Enosis Neon Paralimni
Tsjechië> 1e voetbalcompetitie 2020/2021  Czech Republic> 1e voetbalcompetitie 2020/2021>' border = '0' />
FK Pardubice 1. FC Slovácko resch.
Tsjechië> 2e voetbalcompetitie 2020/2021  Czech Republic> 2e voetbalcompetitie 2020/2021>' border = '0' />
13.00 uur Vysočina Jihlava Slavoj Vyšehrad
Denemarken> 1. Divisie 2020/2021  Denmark> 1. Divisie 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FC Fredericia Hobro IK
18:00 Skive IK Viborg FF
Denemarken> Dames Gjensidige Kvindeliga 2020/2021  Denmark> Dames Gjensidige Kvindeliga 2020/2021>' border = '0' />
18.30 uur FC Thy-Thisted Q Aalborg BK
Egypte> Premiership 2020/2021  Egypt> Premiership 2020/2021>' border = '0' />
13.00 uur Wadi Degla FC Ismaily
15:00 uur Ittihad El-Iskandary El-Entag El-Harby
vijf uur in de namiddag Tala'ea El-Gaish SC ENPPI
Engeland> Kampioenschap 2020/2021  England> Kampioenschap 2020/2021>' border = '0' />
19:45 Huddersfield Town Cardiff City
Engeland> U23 Premier League Div. 1 2020/2021  England> U23 Premier League Div. 1 2020/2021> 'border =' 0 '/>
14:00 FC Southampton U23 Arsenal FC U23
12.00 uur Tottenham Hotspur U23 Everton FC U23
Engeland> U23 Premier League Div. 2 2020/2021  England> U23 Premier League Div. 2 2020/2021> 'border =' 0 '/>
13.00 uur FC U23 lezen Norwich City U23
14:00 Middlesbrough FC U23 Newcastle United U23
13.00 uur Wolverhampton Wanderers U23 Leeds United U23
Engeland> U23 Professional Development League 2020/2021  England> U23 Professional Development League 2020/2021>' border = '0' />
13.00 uur Birmingham City U23 Nottingham Forest U23
Engeland> U18 FA Youth Cup 2020/2021> 3e ronde  England>3. Ronde U18 FA Youth Cup 2020/2021> 3. Ronde' border = '0' />
19:00 Leicester stad Sheffield woensdag
Engeland> U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division  England> U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division>' border = '0' />
13.00 uur Burton Albion Bradford City
Estland> Champions League 2021  Estonia> Champions League 2021>' border = '0' />
FC Flora Pärnu JK Moed resch.
Estland> Superkarikas 2021> Finale  Estonia>Final Superkarikas 2021> Final' border = '0' />
vijf uur in de namiddag FC Flora Paide City Team
Frankrijk> Nationaal 2020/2021  France> Nationaal 2020/2021>' border = '0' />
US Boulogne FC Sète resch.
vijf uur in de namiddag FC Bourg-Peronnas FC Bastia-Borgo
vijf uur in de namiddag Le Mans FC FC Villefranche Beaujolais
vijf uur in de namiddag SC Bastia US Concarneau
vijf uur in de namiddag DUS Cholet Amerikaanse Avranches
vijf uur in de namiddag Sporting Club Lyon Briochin Stadium
vijf uur in de namiddag US Quevilly-Rouen US Créteil-Lusitanos
Frankrijk> Coupe de France 2020/2021> 10. Ronde  France>10. Ronde Coupe de France 2020/2021> 10. Ronde' border = '0' />
20:00 ALS Beauvais US Boulogne
20:00 Aubagne FC Toulouse FC
Georgië> Erovnuli Liga 2021  Georgia> Erovnuli Liga 2021>' border = '0' />
11.00 uur FC Samtredia Dila Gori
16.00 uur Dinamo Batumi FC Kobuleti
16.00 uur Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi
Duitsland> Bundesliga 2020/2021  Germany> Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
19.30 uur FC Schalke 04 1. FSV Mainz 05
Duitsland> 2. Bundesliga 2020/2021  Germany> 2. Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
17:30 Wurzburger Kickers 1. FC Heidenheim 1846
17:30 SC Paderborn 07 SV Darmstadt 98
Duitsland> 3. League 2020/2021  Germany> 3. Competitie 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FSV Zwickau SC Verl
Duitsland> Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Germany> Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021>' border = '0' />
FC Nöttingen FC-Astoria Walldorf II resch.
Duitsland> Oberliga Hamburg 2020/2021  Germany> Oberliga Hamburg 2020/2021>' border = '0' />
Bramfelder SV Union Tornesch resch.
WTSV Concordia SV Curslack-Neuengamme resch.
Hamm United Uhlenhorster SC Paloma resch.
TuS Osdorf SV Rugenbergen resch.
Victoria Hamburg TSV Sasel resch.
Duitsland> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Germany> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021>' border = '0' />
Ludwigsfelder FC FSV Martinroda resch.
Duitsland> Dames Bundesliga 2020/2021  Germany> Dames Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
18:15 Bayer Leverkusen Turbine Potsdam
Ghana> Premier League 2020/2021  Ghana> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
15:00 uur Inter Allies Ashanti Gold
18:00 Elmina Sharks Asante Kotoko
Gibraltar> Premier Divison 2020/2021  Gibraltar> Premier Divison 2020/2021>' border = '0' />
18.30 uur Mons Calpe S.C. Manchester 62 FC
Honduras> Nationale Liga 2020/2021 Clausura  Honduras> Nationale Liga 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
01:00 Echt Spanje Levenslang 0: 0
Hong Kong> Premier League 2020/2021  Hong Kong> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
12.00 uur Zuidelijk district Oost-SC
Hongarije> NB I 2020/2021  Hungary> NB I 2020/2021>' border = '0' />
19:00 Diósgyőr VTK MTK Boedapest
IJsland> Lengjubikarinn 2021> Groep 2  Iceland>Groep 2 Lengjubikarinn 2021> Groep 2' border = '0' />
19:00 Víkingur Reykjavík Tot Reykjavík
IJsland> Lengjubikarinn 2021> Groep 3  Iceland>Groep 3 Lengjubikarinn 2021> Groep 3' border = '0' />
19:00 UMF Stjarnan Keflavík ÍF
20:00 ÍA Akranes Als je
IJsland> Lengjubikarinn 2021> Groep 4  Iceland>Groep 4 Lengjubikarinn 2021> Groep 4' border = '0' />
20:00 Fjölnir Reykjavík Breed moment
India> Indian Super League 2020/2021 Playoffs> Halve finales  India>Halve finales Indian Super League 2020/2021 Playoffs> Halve finales' border = '0' />
14:00 FC Goa Mumbai City FC
India> I-League 2020/2021 Finaleronde  India> I-League 2020/2021 finaleronde>' border = '0' />
08:30 Echt Kasjmir Churchill Brothers 0: 0
10:35 Mohammedaanse SC TRAU FC
13.30 uur Punjab FC Gokulam Kerala
Irak> Super League 2020/2021  Iraq> Super League 2020/2021>' border = '0' />
10:45 Al Sinaat Al Kahrabaiya Al Quwa Al Jawiya
11.00 uur Al Kahraba Al Minaa
11.00 uur Amanat Bagdad Al Naft
11.00 uur Erbil SC Al Qasim SC
11.00 uur Naft Al Basra Al Hudood
13.00 uur Al shorta Uw FC
15:15 Al Najaf Al Samawa
Kazachstan> Superkubok 2021> 3e plaats  Kazakhstan>3e plaats Superkubok 2021> 3e plaats' border = '0' />
09:00 Shakter Karaganda FK Kairat
Kosovo> Superliga 2020/2021  Kosovo> Superliga 2020/2021>' border = '0' />
12.00 uur Besa Peja KF Trepça
12.00 uur KF Balkan FK Drenica
Koeweit> Premier League 2020/2021 Championship  Kuwait> Premier League 2020/2021 kampioenschap>' border = '0' />
14:00 Al Fahaheel Kazma SC
14:00 Al Arabi SC Al Salmiya SC
16:50 Al Sahel Al Nasr SC
Litouwen> A Lyga 2021  Lithuania> Een Lyga 2021>' border = '0' />
FK Žalgiris FK Ridders resch.
16.00 uur Kaunas Žalgiris FK Banga Gargždai
Maleisië> Super League 2021  Malaysia> Super League 2021>' border = '0' />
13.00 uur Johor Darul Ta’zim Kedah Darul Aman
Mexico> Eerste Klasse 2020/2021 Clausura  Mexico> Eerste Klasse 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
01:00 Club Necaxa CF Pachuca 2: 2 (1: 1)
03:00 Poema's UNAM Santos Laguna 1: 0 (0: 0)
Mexico> Expansion League 2020/2021 Clausura  Mexico> Expansion League 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
23:00 Club Celaya Coyotes van Tlaxcala
Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Groep A  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Groep A>' border = '0' />
22:00 uur Atletisch San Luis II Mazorqueros
Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Groep B  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Groep B>' border = '0' />
18:00 Kanonneerboten Marina Cafessa Jalisco
09:00 Inter Beach Sport Dongu
Mexico> Dames Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura  Mexico> Dames Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
22:00 uur Club Necaxa Puebla FC
Mexico> U20 Basic Forces 2020/2021 sluiting  Mexico> U20 Basic Forces 2020/2021 sluiting>' border = '0' />
15:00 uur Puebla FC UANL Tigres
16.00 uur Atletisch San Luis Deportivo Toluca
Mexico> U17 Basic Forces 2020/2021 sluiting  Mexico> U17 Basic Forces 2020/2021 sluiting>' border = '0' />
17:45 Puebla FC UANL Tigres
18:00 Atletisch San Luis Deportivo Toluca
Netherlands > Eredivisie 2020/2021  Netherlands> Eredivisie 2020/2021 > ' />
19:00 FC Emmen Sparta Rotterdam
Netherlands > Eerste Divisie 2020/2021  Netherlands> Eerste Divisie 2020/2021 > ' />
17:45 Helmond Sport NEC Nijmegen
17:45 FC Utrecht (J) MVV
20:00 TOP Ons Ga vooruit Eagles
20:00 SC Cambuur SC Telstar
Nederland> Dames Eredivisie 2020/2021  Netherlands> Dames Eredivisie 2020/2021>' border = '0' />
18.30 uur SBV Excelsior vv Alkmaar
18.30 uur AFC Ajax sc Heerenveen
18.30 uur ADO Den Haag FC Twente
Noord-Ierland> Premier League 2020/2021  Northern Ireland> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
19.30 uur Carrick Rangers Glentoran Belfast
Panama> Panamanian League 2021 Opening  Panama> Panamese Liga 2021 Apertura>' border = '0' />
22:00 uur Herrera FC Veraguas 2010
Paraguay> Eerste Divisie 2021 Apertura  Paraguay> Eerste Klasse 2021 Apertura>' border = '0' />
21:15 River Plate Guaireña FC
23:30 12 oktober, Itauguá Vrijheid
Polen> Ekstraklasa 2020/2021  Poland> Ekstraklasa 2020/2021>' border = '0' />
19.30 uur Wisla Krakau Gornik Zabrze
Polen> I League 2020/2021  Poland> I League 2020/2021>' border = '0' />
13.00 uur Odra Opole OKS Stomil Olsztyn
16.00 uur Koper Legnica GKS Bełchatów
16:40 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Sandecja Nowy Sącz
Portugal> Eerste Liga 2020/2021  Portugal> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
18.30 uur Paços de Ferreira Nationale cd
20:45 Sportieve CP CD Santa Clara
Portugal> U23 Liga Revelation 2020/2021 Kampioenskwalificatie  Portugal> U23 Liga Revelation 2020/2021 Kampioenskwalificatie>' border = '0' />
11.00 uur Leixões SC FC Famalicão
Portugal> U23 Liga Revelation Cup kwalificatie 2020/2021  Portugal> U23 Liga Revelation Cup kwalificatie 2020/2021>' border = '0' />
15:00 uur Portimonense SC SL Benfica
Roemenië> Liga 1 2020/2021  Romania> League 1 2020/2021>' border = '0' />
15.30 uur Sepsis OSK Chindia Targoviste
18.30 uur FC Viitorul Constanța Academica Clinceni
Saoedi-Arabië> Premier League 2020/2021  Saudi Arabia> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
13:10 Abha Club Al Fateh
13:15 uur Al Ain Al Faisaly
15:20 Al Ettifaq Al Nassr
15:35 Al Shabab Al Qadsiah
17:35 Al Ittihad Al Wehda
17:35 Al Hilal Al Ra'ed
Schotland> Kampioenschap 2020/2021  Scotland> Kampioenschap 2020/2021>' border = '0' />
Raith Rovers Dunfermline Athletic resch.
Zuid-Afrika> Premier Soccer League 2020/2021  South Africa> Premier Soccer League 2020/2021>' border = '0' />
15:00 uur SuperSport United TS Galaxy
Spanje> Eerste Divisie 2020/2021  Spain> Eerste Klasse 2020/2021>' border = '0' />
20:00 Valencia CF Villarreal CF
Spanje> Tweede Klasse 2020/2021  Spain> Tweede Klasse 2020/2021>' border = '0' />
20:00 Espanyol Barcelona Echte Oviedo
Zwitserland> Challenge League 2020/2021  Switzerland> Challenge League 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FC Chiasso FC Aarau
18:00 FC Schaffhausen Stadion Lausanne-Ouchy
19:00 Grasshopper Club Zürich FC Winterthur
19:00 FC Wil 1900 Neuchâtel Xamax FCS
Turkije> 1. Lig 2020/2021  Turkey> 1. Lig 2020/2021>' border = '0' />
16.00 uur İstanbulspor AŞ Keçiörengücü
Uruguay> Eerste Klasse 2020 Clausura  Uruguay> Eerste Klasse 2020 Clausura>' border = '0' />
23:00 Montevideo Wanderers Montevideo City Torque