FIFA> Vriendschappelijk 2016> februari | Vriendschappelijk 2016> Februari' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | Oezbekistan | | Libanon | 2: 0 (2: 0) | |
FIFA> Dames Olympische QF CONCACAF 2016> Groep B | Dames Olympische QF CONCACAF 2016> Groep B' border = '0' /> | ||||
18.30 uur | Guyana | | Guatemala | 2: 1 | |
09:00 | Trinidad en Tobago | | Canada | 0: 6 | |
FIFA> Vriendschappelijk Vrouwen 2016> Februari | Vrouw Vriendschappelijk 2016> Februari' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | Polen | | IJsland | 1: 1 (1: 1) | |
FIFA> U17 Vriendschappelijk 2016> februari | U17 Vriendschappelijk 2016> Februari' border = '0' /> | ||||
12.00 uur | Tsjechië | | kalkoen | 1: 1 (0: 0) | |
15.00 uur | Zweden | | Noorwegen | 2: 0 (1: 0) | |
CONMEBOL> U20 Copa Libertadores 2016> Derde | U20 Copa Libertadores 2016> Derde plaats' border = '0' /> | ||||
09:00 | Cortuluá | | Lanús | 1: 0 | |
CONMEBOL> U20 Copa Libertadores 2016> Finale | U20 Copa Libertadores 2016> Finale' border = '0' /> | ||||
23:15 | Liverpool | | Sao Paulo FC | 0: 1 | |
CAF> CAF Champions League 2016> Voorronde | CAF Champions League 2016> Voorlopig' border = '0' /> | ||||
Center Chiefs | | Maputo Railway Club | 0: 3 dec. | ||
12.00 uur | Moroni vulkaanclub | | Kaizer Chiefs | 0: 4 | |
13.00 uur | Afrikaanse club | | Amerikaanse teken | 2: 0 | |
13.00 uur | St. George SC | | Michel United FC | 3: 0 | |
13.00 uur | ZESCO United | | Al-Ghazal FC | 2: 0 | |
13.30 uur | Mbabane slikt | | APR FC | 1: 0 | |
14:00 | Lioli | | Vital'O | 1: 2 | |
14:00 | AS Cotton Tsjaad | | ASEC Mimosa's | 0: 1 | |
15.00 uur | Warri Wolves | | Sportief Praia Cruz | 3: 0 dec. | |
15.00 uur | Ashanti Gold | | MO Béjaïa | 1: 0 | |
16.00 uur | Elf makers van Niaréla | | Al Ahly Tripolis | 1: 2 | |
16.00 uur | Nimba United | | AS Sailors | 1: 3 | |
19.30 uur | Wydad AC | | AS douane | 2: 0 | |
Andorra> 1e Divisie 2015/2016 | 1st Division 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | FC Encamp | | FC Lusitanos | 2: 3 | |
11.00 uur | UE Sant Julià | | UE Santa Coloma | 0: 0 | |
14:00 | Peña Encarnada | | FC Santa Coloma | 0: 4 | |
16.00 uur | EU Engordany | | FC Ordino | 3: 0 | |
Argentinië> Eerste Klasse 2016 | Eerste Klasse 2016>' border = '0' /> | ||||
00:15 | Velez Sarsfield | | Olympus van Bahía Blanca | 2: 1 (1: 1) | |
00:15 | Racing Club | | San Martin de San Juan | 2: 2 (1: 0) | |
20:00 | Rosario Central | | Newell's Old Boys | 2: 0 (0: 0) | |
20:00 | Lanús | | Defensie en gerechtigheid | 2: 1 (1: 1) | |
22:00 uur | Gymnastiek van La Plata | | Bescherming van Paraná | 3: 2 (1: 1) | |
22:15 | Boca Juniors | | Atletische Tucuman | 0: 1 (0: 1) | |
Argentinië> National First B 2016 | First National B 2016>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Boca Unidos | | Chacarita Juniors | 1: 0 (1: 0) | |
20:00 | Alle jongens | | United Jeugd van Gualeguaychú | 1: 2 (0: 1) | |
20:00 | Jujuy gymnastiek | | Cruise naar het noorden | 2: 0 (2: 0) | |
20:05 | Atletische Parana | | Nieuw Chicago | 1: 1 (0: 0) | |
09:00 | Onafhankelijke Rivadavia | | Centraal Córdoba SdE | 0: 1 (0: 0) | |
09:00 | San Luis studenten | | Ferro Carril Oeste | 0: 1 (0: 1) | |
22:30 | Ramon Santamarina | | United University Youth | 0: 0 (0: 0) | |
Australië> A-League 2015/2016 | A-League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Westelijke Sydney Wanderers | | Wellington Phoenix | 2: 5 (0: 3) | |
08:00 | Central Coast Mariners | | Adelaide United | 2: 3 (1: 0) | |
Oostenrijk> Bundesliga 2015/2016 | Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15.30 uur | Oostenrijk Wenen | | Rapid Wenen | 0: 3 (0: 2) | |
Azerbeidzjan> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | FK Kapaz | | Karabach FC | 1: 2 (1: 1) | |
13.30 uur | Gabala FK | | Sumgayit FK | 1: 0 (0: 0) | |
Bahrein> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15.00 uur | Al Muharraq | | Al Hidd | 2: 2 (1: 1) | |
15.00 uur | Riffa SC | | Malkiya Club | 1: 0 (0: 0) | |
17:15 | East Riffa Club | | Manama Club | 0: 0 (0: 0) | |
Belgium > Eerste klasse A 2015/2016 | Eerste klasse A 2015/2016 > ' /> | ||||
13.30 uur | KV Oostende | | Club Brugge KV | 0: 2 (0: 1) | |
vijf uur in de namiddag | KVC Westerlo | | Standaard kurk | 2: 0 (0: 0) | |
19:00 | Sint-Truidense VV | | KV Mechelen | 0: 3 (0: 0) | |
Belgium > Eerste klasse B 2015/2016 | Eerste klasse B 2015/2016 > ' /> | ||||
14:00 | Cercle Brugge | | KSV Roeselare | 2: 1 (1: 1) | |
14:00 | Union St. Gilloise | | AFC Tubize | 1: 2 (0: 2) | |
14:00 | KVV Coxyde | | Excelsior Virton | 3: 3 (1: 3) | |
Bolivia> Professional League 2015/2016 Clausura | Professional League 2015/2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Cycloon | | Universiteit van Sucre | 4: 1 (2: 1) | |
19:00 | Yacuiba olietanker | | Nationaal Potosí | 3: 1 (2: 1) | |
21:15 | Bloeiend | | Sint Josef | 2: 1 (1: 0) | |
21:15 | De sterkste | | Bolivar | 2: 2 (2: 0) | |
23:30 | Jorge Wilstermann | | East Oil | 1: 1 (1: 1) | |
Chili> Eerste Klasse 2015/2016 Clausura | Eerste Klasse 2015/2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Sint Louis | | Iquique | 3: 1 (0: 1) | |
20:00 | Colo-Colo | | Antofagasta | 2: 1 (2: 0) | |
22:30 | Huachipato | | Santiago Wanderers | 3: 2 (1: 2) | |
Colombia> Opening eerste A 2016 | Eerste A 2016 Opening>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Nationaal atletisch | | Rionegro Golden Eagles | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | Eigen vermogen | | Deportivo Cali | 1: 1 (1: 0) | |
09:00 | Boyacá Chicó | | Petroleum Alliance | 1: 1 (1: 0) | |
22:00 uur | Envigado FC | | Onafhankelijke Medellin | 0: 1 (0: 0) | |
23:00 | Atlético Junior | | Patriots FC | 1: 0 (0: 0) | |
Costa Rica> Eerste Klasse 2015/2016 Zomer | Eerste Klasse 2015/2016 Zomer>' border = '0' /> | ||||
02:00 | LD Alajuelense | | CS Herediano | 2: 1 (1: 1) | |
19.30 uur | UCR Soccer Club | | Gemeentelijke Pérez Zeledón | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | Citroen FC | | Heiligen van Guápiles | 2: 4 (1: 2) | |
09:00 | Gemeentelijk Liberia | | AD Carmelita | 1: 1 (1: 1) | |
22:00 uur | CS Cartaginés | | Sport Saprissa | 1: 4 (0: 3) | |
22:30 | Clubsport Uruguay | | Belen FC | 1: 2 (1: 1) | |
Kroatië> 1. HNL 2015/2016 | 1. HNL 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | NK Inter Zapresic | | RNK Split | 1: 1 (1: 0) | |
16.00 uur | NK Zagreb | | Dinamo Zagreb | 1: 2 (1: 0) | |
Cyprus> Eerste Divisie 2015/2016 | Eerste Klasse 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | AEK Larnaca | | Anorthosis Famagusta FC | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | Paphos FC | | AO Agia Napa | 4: 1 (3: 1) | |
16.00 uur | Aris Limassol FC | | Ethnikos Achna | 2: 0 (1: 0) | |
Tsjechië> 1e voetbalcompetitie 2015/2016 | 1e voetbalcompetitie 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | FK Mladá Boleslav | | Baník Ostrava | 3: 0 (1: 0) | |
15.00 uur | 1. FC Slovácko | | Viktoria Pilsen | 1: 2 (0: 2) | |
Ecuador> Serie A 2016 Eerste fase | Serie A 2016 Eerste fase>' border = '0' /> | ||||
16.30 uur | Mushuc Runa | | Emelec | 0: 3 (0: 2) | |
21.30 uur | Barcelona | | Dolfijn SC | 2: 1 (2: 0) | |
Egypte> Premiership 2015/2016 | Premiership 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16.00 uur | Wadi Degla FC | | Zamalek | 1: 1 (1: 0) | |
El Salvador> Eerste Klasse 2015/2016 Clausura | Eerste Klasse 2015/2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Luis Angel Firpo | | Universiteit van El Salvador | 2: 1 | |
01:00 | JE DOET | | alliantie | 0: 0 | |
09:00 | Draak | | Sonsonate FC | 1: 0 | |
09:00 | Atletische Mars | | Isidro Metapan | 3: 2 | |
22:00 uur | Chalatenango | | Adelaar | 0: 0 | |
Engeland> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12.00 uur | Arsenal FC | | Leicester stad | 2: 1 (0: 1) | |
14:05 | Aston Villa | | Liverpool FC | 0: 6 (0: 2) | |
16:15 | Manchester City | | Tottenham Hotspur | 1: 2 (0: 0) | |
Frankrijk> Ligue 1 2015/2016 | Ligue 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | Olympisch Lyon | | SM Caen | 4: 1 (3: 0) | |
16.00 uur | AS Saint-Etienne | | AS Monaco | 1: 1 (0: 0) | |
20:00 | OGC Leuk | | Olympique Marseille | 1: 1 (0: 1) | |
Duitsland> Bundesliga 2015/2016 | Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Hamburger SV | | Bor Mönchengladbach | 3: 2 (2: 1) | |
16.30 uur | FC Augsburg | | Bayern München | 1: 3 (0: 1) | |
Duitsland> 2e Bundesliga 2015/2016 | 2. Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12.30 uur | Sc freiburg | | Fortuna Düsseldorf | 1: 2 (1: 1) | |
12.30 uur | 1. FC Union Berlin | | TSV 1860 München | 3: 0 (1: 0) | |
12.30 uur | Eintracht Braunschweig | | Arminia Bielefeld | 1: 0 (1: 0) | |
Duitsland> 3. League 2015/2016 | 3. Competitie 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | Dynamo Dresden | | Werder Bremen II | 2: 1 (1: 1) | |
13.00 uur | Ertsgebergte Aue | | Wurzburger Kickers | 0: 0 (0: 0) | |
Duitsland> Regionalliga Nord 2015/2016 | Regionalliga Nord 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | ETSV-schakelaar Flensburg | | Eintracht Norderstedt | 2: 0 (2: 0) | |
13.00 uur | VfB Oldenburg | | FC St. Pauli II | 1: 0 (1: 0) | |
Duitsland> Regionalliga Nordost 2015/2016 | Regionalliga Nordost 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12.00 uur | FC Schoenberg 95 | | VfB Auerbach | 2: 1 (1: 0) | |
12.00 uur | FC Oberlausitz | | Optiek Rathenow | 2: 1 (2: 0) | |
12.00 uur | Germania Halberstadt | | FC Viktoria 1889 Berlijn | 2: 2 (2: 1) | |
12.00 uur | Berlijn AK 07 | | Wacker Nordhausen | 4: 0 (2: 0) | |
12.30 uur | FSV Zwickau | | ZFC Meuselwitz | 7: 0 (4: 0) | |
12.30 uur | Hertha BSC II | | TSG Neustrelitz | 2: 0 (0: 0) | |
Duitsland> Regionalliga West 2015/2016 | Regionalliga West 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | Alemannia Aken | | Rot-Weiß Oberhausen | 1: 0 (0: 0) | |
13.30 uur | SSVg Velbert | | TuS Erndtebrück | 2: 1 (1: 1) | |
Duitsland> Bremen League 2015/2016 | Bremen League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | Bremer SV | | OSC Bremerhaven | 6: 0 (4: 0) | |
14:00 | BTS Neustadt | | VfL 07 Bremen | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | SV Grohn | | TSV Grolland | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | Brinkumer SV | | Homeland Sport Bremen | 4: 0 (2: 0) | |
Duitsland> Oberliga Niedersachsen 2015/2016 | Oberliga Niedersachsen 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | VfL Bückeburg | | SSV Jeddeloh | 1: 1 (1: 0) | |
Duitsland> Oberliga Hamburg 2015/2016 | Oberliga Hamburg 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10.30 uur | SC Condor Hamburg | | FC Süderelbe | 1: 1 (0: 1) | |
13.00 uur | HSV Barmbek-Uhlenhorst | | Niendorfer TSV | 1: 1 (1: 1) | |
13.00 uur | BSV Buxtehude | | Meiendorfer SV | 2: 2 (2: 1) | |
14:00 | WTSV Concordia | | FC Turkije | 1: 2 (0: 1) | |
Duitsland> Oberliga Westfalen 2015/2016 | Oberliga Westfalen 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SC Paderborn 07 II | | SV Zweckel | 2: 3 (1: 2) | |
14:00 | TSV Marl-Hüls | | SpVgg Erkenschwick | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | TuS Ennepetal | | SuS Stadtlohn | 3: 2 (2: 0) | |
14:00 | FCE Rheine | | Roland Beckum | 1: 2 (0: 2) | |
Duitsland> Dames Bundesliga 2015/2016 | Dames Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Sc freiburg | | Turbine Potsdam | 2: 0 (2: 0) | |
13.00 uur | Bayern München | | 1. FC Keulen | 1: 0 (0: 0) | |
13.00 uur | SC Zand | | SGS Essen | 4: 1 (2: 1) | |
13.00 uur | FF USV Jena | | Bayer Leverkusen | 3: 1 (2: 1) | |
13.00 uur | Werder Bremen | | VfL Wolfsburg | 0: 3 (0: 3) | |
Duitsland> Dames 2. Bundesliga Noord (-2018) 2015/2016 | Dames 2. Bundesliga Noord (-2018) 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | BW Hohen Neuendorf | | FSV Gütersloh 2009 | 1: 1 (0: 0) | |
13.00 uur | Turbine Potsdam II | | 1. FC Lübars | 4: 0 (2: 0) | |
13.00 uur | SV Meppen | | MSV Duisburg | 0: 4 (0: 1) | |
13.00 uur | FFV Leipzig | | SV Henstedt-Ulzburg | 0: 2 (0: 1) | |
13.00 uur | VfL Wolfsburg II | | BV Cloppenburg | 1: 2 (1: 2) | |
13.00 uur | Herford SV | | Holstein Kiel | 3: 0 (1: 0) | |
Duitsland> Dames 2. Bundesliga Zuid (-2018) 2015/2016 | Dames 2. Bundesliga Zuid (-2018) 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Bayern München II | | Alemannia Aken | 3: 1 (1: 1) | |
13.00 uur | VfL Sindelfingen | | TSV Schott Mainz | 2: 0 (2: 0) | |
13.00 uur | 1. FFC Frankfurt II | | 1899 Hoffenheim II | 0: 1 (0: 1) | |
13.00 uur | FSV Hessen Wetzlar | | ETSV Würzburg | 4: 2 (2: 1) | |
13.00 uur | Bor Mönchengladbach | | 1. FC Saarbrücken | 1: 1 (0: 0) | |
Duitsland> Jeugd Bundesliga Noord / Noordoost 2015/2016 | Jeugd Bundesliga Nord / Nordost 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Hamburger SV | | Energie Cottbus | 1: 1 (1: 0) | |
10:00 | FC Carl Zeiss Jena | | Rood en wit Erfurt | 2: 2 (1: 1) | |
11.00 uur | Holstein Kiel | | VfL Wolfsburg | 1: 0 (0: 0) | |
11.00 uur | FC St. Pauli | | FC Viktoria 1889 Berlijn | 0: 2 (0: 1) | |
Duitsland> Jeugd Bundesliga West 2015/2016 | Jeugd Bundesliga West 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Wuppertal SV | | Fortuna Keulen | 3: 0 (0: 0) | |
10:00 | FC Schalke 04 | | Fortuna Düsseldorf | 3: 2 (3: 1) | |
10:00 | 1. FC Mönchengladbach | | TSG Sprockhövel | 8: 1 (3: 1) | |
10:00 | Rood en wit voedsel | | Borussia Dortmund | 1: 2 (0: 1) | |
10:00 | Bayer Leverkusen | | Bor Mönchengladbach | 2: 2 (0: 1) | |
12.00 uur | Pruisen Munster | | MSV Duisburg | 3: 1 (2: 1) | |
12.00 uur | 1. FC Keulen | | VfL Bochum | 1: 0 (0: 0) | |
Duitsland> Jeugd Bundesliga Süd / Südwest 2015/2016 | Jeugd Bundesliga Süd / Südwest 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | 1. FSV Mainz 05 | | Bayern München | 0: 0 (0: 0) | |
13.00 uur | Sc freiburg | | 1. FC Heidenheim 1846 | 2: 1 (1: 0) | |
Duitsland> Jeugd B Bundesliga Nord / Nordost 2015/2016 | Jeugd B Bundesliga Nord / Nordost 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Werder Bremen | | 1. FC Union Berlin | 0: 0 (0: 0) | |
12.00 uur | VfL Wolfsburg | | Hannover 96 | 2: 1 (2: 1) | |
Duitsland> Jeugd B Bundesliga West 2015/2016 | Jeugd B Bundesliga West 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Borussia Dortmund | | Rot-Weiß Oberhausen | 6: 1 (2: 0) | |
10:00 | MSV Duisburg | | Overwinningen van sportfans | 2: 1 (0: 1) | |
10:00 | Fortuna Düsseldorf | | FC Schalke 04 | 1: 3 (1: 2) | |
10:00 | Bor Mönchengladbach | | Rood en wit voedsel | 2: 3 (0: 0) | |
10:00 | VfL Bochum | | Bayer Leverkusen | 1: 2 (1: 0) | |
12.00 uur | Arminia Bielefeld | | FC Hennef 05 | 2: 1 (0: 0) | |
13.00 uur | SC Paderborn 07 | | 1. FC Keulen | 1: 4 (0: 2) | |
Duitsland> Jeugd B Bundesliga Süd / Südwest 2015/2016 | Jeugd B Bundesliga Zuid / Zuidwest 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | 1. FC Kaiserslautern | | SpVgg Greuther Fürth | 1: 4 (0: 2) | |
11.00 uur | Eintracht Frankfurt | | SV 07 Elversberg | 1: 0 (0: 0) | |
12.00 uur | Bayern München | | FC Augsburg | 1: 2 (0: 0) | |
12.00 uur | 1. FC Nürnberg | | Stuttgart Kickers | 1: 1 (1: 1) | |
12.00 uur | 1. FSV Mainz 05 | | 1899 Hoffenheim | 3: 1 (0: 0) | |
13.00 uur | Karlsruher SC | | TSV 1860 München | 1: 1 (1: 0) | |
Griekenland> Super League 2015/2016 | Super League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | NIET Giannina | | Panathinaikos | 0: 3 (0: 1) | |
15:15 | AEL Kalloni | | Panionios GSS | 1: 1 (1: 1) | |
15:15 | Panetolikos | | Levadiakos | 2: 0 (0: 0) | |
17:30 | PAOK Thessaloniki | | AEP Iraklis FC | 0: 1 (0: 0) | |
Griekenland> Football League 2015/2016 | Football League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
Ergotelis | | Acharnaikos FC | 0: 3 dec. | ||
13.00 uur | AO Kerkyra | | Panachaiki GE | 2: 1 (1: 1) | |
13.00 uur | Anagennisi Karditsa | | Kallithea GS | 1: 1 (0: 1) | |
13.00 uur | AO Trikala | | Agrotikos Asteras | 0: 0 (0: 0) | |
13.00 uur | Panserraikos | | Kissamikos | 1: 0 (0: 0) | |
Guatemala> Nationale Liga 2015/2016 Clausura | Nationale Liga 2015/2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Deportivo Petapa | | Deportivo Malacateco | 1: 0 (0: 0) | |
20.30 uur | Deportivo Guastatoya | | Xelaju MC | 2: 0 (0: 0) | |
09:00 | Deportivo Marquense | | SC Universiteit | 2: 4 (1: 2) | |
09:00 | Cobán Imperial | | Oude GFC | 1: 1 (1: 0) | |
Honduras> Nationale Liga 2015/2016 Clausura | Nationale Liga 2015/2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | zege | | Platense | 2: 2 | |
20:00 | Echte samenleving | | Echt Spanje | 1: 0 | |
22:00 uur | Olympia | | Levenslang | 4: 0 | |
IJsland> Lengjubikarinn 2016> Groep 1 | Lengjubikarinn 2016> Groep 1' border = '0' /> | ||||
14:00 | Keflavík ÍF | | ÍB Vestmannaeyja | 1: 0 | |
14:45 | Valur Reykjavík | | De geest | 5: 0 | |
20:15 | Tot Reykjavík | | UMF Stjarnan | 0: 3 | |
IJsland> Lengjubikarinn 2016> Groep 2 | Lengjubikarinn 2016> Groep 2' border = '0' /> | ||||
16.00 uur | KA Akureyri | | KF Fjarðabyggðar | 8: 0 | |
IJsland> Lengjubikarinn 2016> Groep 3 | Lengjubikarinn 2016> Groep 3' border = '0' /> | ||||
16.00 uur | ÍA Akranes | | UMF Grindavík | 5: 0 | |
18:15 | KR Reykjavík | | Haukar Hafnarfjörður | 1: 1 | |
IJsland> Lengjubikarinn 2016> Groep 4 | Lengjubikarinn 2016> Groep 4' border = '0' /> | ||||
18:00 | Þ of Akureyri | | Leiknir Fáskrúðsfjörður | 5: 0 | |
India> I-League 2016 | I-League 2016>' border = '0' /> | ||||
13:35 | Sportieve Goa | | Mumbai FC | 3: 2 (1: 1) | |
13:35 | DSK Shivajians | | Salgaocar FC | 2: 3 (0: 1) | |
Iran> Perzische Golf Pro League 2015/2016 | Perzische Golf Pro League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:40 | Naft Tehran FC | | Esteghlal | 1: 0 (1: 0) | |
Israël> Ligat ha'Al 2015/2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
18.30 uur | Maccabi Netanya | | Maccabi Tel Aviv | 1: 3 (0: 1) | |
Italië> Serie A 2015/2016 | Serie A 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.30 uur | AC Milaan | | Genua CFC | 2: 1 (1: 0) | |
14:00 | Sampdoria | | Atalanta | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Udinese Calcio | | Bologna FC | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | US Palermo | | Torino FC | 1: 3 (1: 2) | |
19:45 | ACF Fiorentina | | Onder | 2: 1 (0: 1) | |
Italië> Serie B 2015/2016 | Serie B 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16.30 uur | Spice voetbal | | AS Livorno | 3: 0 (2: 0) | |
Italië> Serie C Groep A 2015/2016 | Serie C Groep A 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16.30 uur | UC AlbinoLeffe | | Amerikaanse Alessandria 1912 | 1: 3 (0: 0) | |
16.30 uur | FeralpiSalò | | US Cremonese | 4: 2 (3: 1) | |
Italië> Serie C Groep B 2015/2016 | Serie C Groep B 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | US Pontedera | | SS Maceratese | 0: 3 (0: 3) | |
14:00 | AC Rimini | | Robur Siena | 2: 0 (1: 0) | |
16.30 uur | Teramo Calcio | | Allemaal leer | 2: 0 (0: 0) | |
Italië> Serie C Groep C 2015/2016 | Serie C Groep C 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | Akragas | | Ischia | 2: 0 (2: 0) | |
13.30 uur | Cosenza voetbal | | US Catanzaro | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | Casertana FC | | SS Juve Stabia | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | Martina | | Monopoly | 2: 2 (1: 0) | |
14:00 | ACR Messina | | Paganese Calcio | 2: 2 (0: 1) | |
Italië> Serie D Groep A 2015/2016 | Serie D Groep A 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | Acqui Calcio | | SS Argentinië wapen | 1: 1 | |
13.30 uur | USD Castellazzo | | Borgosesia voetbal | 0: 1 | |
13.30 uur | Voetbal Chieri | | Sportieve Bellinzago | 1: 2 | |
13.30 uur | Gozzano | | AC BH | 1: 2 | |
13.30 uur | SC Ligorna 1922 | | USD Fezzanese | 4: 2 | |
13.30 uur | ASD OltrepoVoghera | | US Novese | 0: 0 | |
13.30 uur | Pinerolo | | SC Caronnese | 0: 0 | |
13.30 uur | Pro zevende | | Rapallo Bogliasco | 1: 2 | |
13.30 uur | USD Sestri Levante | | USD Lavagnese 1919 | 1: 1 | |
13.30 uur | Ik ga FC | | Derthona FBC | 1: 1 | |
Italië> Serie D Groep B 2015/2016 | Serie D Groep B 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | USD Caravaggio | | AC Pro Sesto | 0: 1 | |
13.30 uur | Ciliverghe Mazzano | | Grumellese voetbal | 2: 1 | |
13.30 uur | US Ciserano | | Olginatese | 1: 3 | |
13.30 uur | Amerikaanse Folgore Caratese | | Sondrio Calcio | 3: 3 | |
13.30 uur | US Inveruno | | Milano City FC | 3: 1 | |
13.30 uur | Voetbal Lecco 1912 | | US Fiorenzuola | 1: 1 | |
13.30 uur | Amerikaanse Pergolettese | | Monza 1912 SSD | 0: 0 | |
13.30 uur | Piacenza voetbal | | Varesina Calcio | 1: 0 | |
13.30 uur | Seregno | | MapelloBonate | 2: 0 | |
13.30 uur | Virtus Bergamo | | En Pontisola | 0: 0 | |
Italië> Serie D Groep C 2015/2016 | Serie D Groep C 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | Amerikaanse Dro | | FC Calvi Noale | 2: 0 | |
13.30 uur | AC Oost | | AC Belluno | 1: 1 | |
13.30 uur | Union Feltre | | AC Mestre | 1: 1 | |
13.30 uur | Giorgione voetbal | | VS Levico Terme | 2: 2 | |
13.30 uur | Luparense San Paolo FC | | Montebelluna voetbal | 0: 1 | |
13.30 uur | Atletico San Paolo Padua | | Montebelluna voetbal | 0: 1 | |
13.30 uur | Sacilese Calcio | | Tamai sportcentrum | 1: 1 | |
13.30 uur | VS Triestina | | Gemeentelijke Fontanafredda | 2: 1 | |
13.30 uur | UF Monfalcone | | ASD Liventina | 2: 1 | |
13.30 uur | Venezia Football Club SSD | | Abano Calcio | 1: 1 | |
13.30 uur | Virtus Verona | | ASD Campodarsego | 1: 1 | |
Italië> Serie D Groep D 2015/2016 | Serie D Groep D 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | Altovicentino | | Lentigione voetbal | 4: 0 | |
13.30 uur | Unie Arzignanochiampo | | Imolese Calcio | 1: 2 | |
13.30 uur | AC Bellaria Igea | | Ravenna Voetbal | 2: 1 | |
13.30 uur | Clodiense SSD | | Romagna Center | 1: 2 | |
13.30 uur | Correggese | | Forlì FC | 2: 1 | |
13.30 uur | Fortis Juventus | | Virtus Castelfranco | 1: 3 | |
13.30 uur | Mezzolara voetbal | | FC Legnago Salus | 2: 1 | |
13.30 uur | Parma Calcio 1913 | | APD-rebel | 1: 1 | |
13.30 uur | Sammaurese voetbal | | Delta Rovigo | 2: 1 | |
13.30 uur | ASD Villafranca | | San Marino Calcio | 1: 2 | |
Italië> Serie D Groep E 2015/2016 | Serie D Groep E 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | US Gavorrano | | Heel Montemurlo | 2: 1 | |
13.30 uur | SSD Massese | | AC Sangiovannese | 0: 1 | |
13.30 uur | US Pianese | | Viareggio | 4: 0 | |
13.30 uur | FC Ponsacco | | Colligiana Calcio | 3: 0 | |
13.30 uur | Scandicci Calcio | | US Poggibonsi | 0: 1 | |
13.30 uur | AD Valdinievole Montecatini | | BC Stad Castello | 5: 0 | |
13.30 uur | Ervaar Altotevere Sansepolcro | | ALS Gubbio | 1: 2 | |
Italië> Serie D Groep F 2015/2016 | Serie D Groep F 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | Olympia Agnonese | | GSD Castelfidardo | 3: 1 | |
13.30 uur | Amiternina | | Folgore Veregra ASD | 1: 1 | |
13.30 uur | Avezzano Calcio | | SSD Monticelli | 0: 0 | |
13.30 uur | Chieti voetbal | | tegenover Pesaro | 3: 2 | |
13.30 uur | Fermana FC | | Campobasso | 0: 1 | |
13.30 uur | Jesina Calcio | | Giulianova Voetbal | 2: 0 | |
13.30 uur | US Recanatese | | Isernia | 4: 1 | |
13.30 uur | Sambenedettese | | Alma Juventus Fano | 1: 0 | |
Italië> Serie D Groep G 2015/2016 | Serie D Groep G 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | Albalonga | | Virtus Flaminia | 1: 2 | |
13.30 uur | Arzachena | | ASD Trastevere | 1: 0 | |
13.30 uur | Astrea | | San caesareo | 1: 2 | |
13.30 uur | Budoni | | Castiadas voetbal | 4: 0 | |
13.30 uur | Cynthia | | US Grosseto FC | 1: 3 | |
13.30 uur | Muravera | | Lanusei Voetbal | 1: 1 | |
13.30 uur | Olbia | | FC Rieti | 1: 0 | |
13.30 uur | Ostia Mare | | SEF Torres 1903 | 0: 1 | |
13.30 uur | Viterbo | | Nuorese voetbal | 3: 0 | |
Italië> Serie D Groep H 2015/2016 | Serie D Groep H 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | FC Aprilia | | San Severo | 2: 2 | |
13.30 uur | Fondsen | | Gallipoli | 5: 0 | |
13.30 uur | FC Francavilla | | Bisceglie | 3: 3 | |
13.30 uur | stelt Marcianise voor | | Virtus Francavilla | 0: 0 | |
13.30 uur | Pomigliano | | Manfredonia | 1: 1 | |
13.30 uur | Kracht | | Liri-eiland | 1: 0 | |
13.30 uur | Taranto FC | | Torrecuso | 2: 1 | |
14:00 | ACD Nardò | | FC Turris | 3: 0 | |
14:00 | Serpentara Bellegra Olevano | | AZ Picerno | 1: 3 | |
Italië> Serie D Groep I 2015/2016 | Serie D Groep I 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | Leonfortese | | Aversa Normanna | 1: 1 | |
13.30 uur | Marsala | | Reggina 1914 | 0: 0 | |
13.30 uur | A.S.D. Frattese | | Stad van Scordia | 4: 0 | |
13.30 uur | Het maakt | | Bekend | 1: 0 | |
13.30 uur | Roccella | | Sarnese | 3: 2 | |
13.30 uur | VS Siracusa | | Agropoli | 1: 0 | |
13.30 uur | Vibonese | | USD Palmese | 4: 1 | |
13.30 uur | Kracht Lamezia | | Gelbison | 1: 0 | |
14:30 | Cavese | | Twee torens | 3: 1 | |
Italië> Jeugd Primavera Groep A 2015/2016 | Jeugd Primavera Groep A 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Juventus | | Pro Vercelli | 3: 0 (1: 0) | |
Italië> Jeugd Primavera Groep B 2015/2016 | Jeugd Primavera Groep B 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
09:30 uur | AC Cesena | | Onder | 0: 3 (0: 1) | |
10:00 | AC Perugia Calcio | | Calcium As | 1: 1 (1: 0) | |
Italië> Jeugd Primavera Groep C 2015/2016 | Jeugd Primavera Groep C 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | US Avellino | | Virtus Lanciano | 0: 3 (0: 2) | |
Jamaica> Nationale Premier League 2015/2016 | Nationale Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Boys 'Town | | Montego Bay United FC | 0: 4 | |
20:00 | Rivoli United | | Portmore United | 0: 1 | |
22:00 uur | Nederige leeuwen | | UWI Pelikanen | 0: 0 | |
23:00 | Waterhouse FC | | Tivoli-tuinen | 0: 1 | |
23:00 | Arnett Gardens | | Reno FC | 6: 0 | |
Malta> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | Balzan FC | | Floriana FC | 1: 0 (0: 0) | |
15.00 uur | Birkirkara FC | | Hibernians FC | 0: 2 (0: 1) | |
Mexico> Eerste Klasse 2015/2016 Clausura | Eerste Klasse 2015/2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | UANL Tigres | | Club Tijuana | 1: 2 (0: 1) | |
03:00 | Dorados van Sinaloa | | Poema's UNAM | 2: 3 (0: 2) | |
18:00 | Deportivo Guadalajara | | Club Leon | 0: 1 (0: 0) | |
Mexico> Liga de Ascenso (2004-2020) 2015/2016 Clausura | Liga de Ascenso (2004-2020) 2015/2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Club Zacatepec | | Club Necaxa | 2: 1 | |
01:00 | Koffietelers van Tapachula | | Zwarte leeuwen | 1: 0 | |
01:00 | Atletisch San Luis | | Venados FC | 2: 0 | |
01:00 | Club Celaya | | Cimarrones van Sonora | 2: 0 | |
Marokko> Botola Pro 1 2015/2016 | Botola Pro 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
vijf uur in de namiddag | Moghreb van Tetouan | | Safi Olympisch | 0: 0 (0: 0) | |
Netherlands > Eredivisie 2015/2016 | Eredivisie 2015/2016 > ' /> | ||||
11.30 uur | FC Groningen | | AFC Ajax | 1: 2 (0: 0) | |
13.30 uur | PEC Zwolle | | Feyenoord | 3: 1 (1: 1) | |
13.30 uur | SBV Excelsior | | ADO Den Haag | 2: 4 (1: 1) | |
15:45 | NEC Nijmegen | | PSV Eindhoven | 0: 3 (0: 1) | |
Netherlands > Derde Divisie Zondag 2015/2016 | Derde Divisie Zondag 2015/2016 > ' /> | ||||
13.00 uur | USV Hercules | | FC Lienden | 0: 0 (0: 0) | |
13.00 uur | VV Sint Bavo | | EVV | 3: 0 (2: 0) | |
13.00 uur | TEC VV | | Maghreb '90 | 5: 1 (1: 1) | |
13.00 uur | VV OJC Rosmalen | | HSC'21 | 1: 3 (1: 1) | |
13.30 uur | Amsterdamsche FC | | HBS-Craeyenhout | 1: 2 (1: 0) | |
13.30 uur | VV UNA / Brinvast | | De Treffers | 0: 4 (0: 2) | |
13.30 uur | JVC Cuijk | | Koninklijke HFC | 1: 3 (1: 3) | |
Nieuw-Zeeland> NZ Football Championship 2015/2016 | NZ Voetbalkampioenschap 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Hawke’s Bay United FC | | WaiBOP United | 2: 0 (0: 0) | |
Paraguay> Eerste Klasse 2016 Apertura | Eerste Klasse 2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 uur | Deportivo Capiatá | | Zon van Amerika | 1: 1 (1: 1) | |
22:30 | Nationale club | | Vrijheid | 1: 3 (0: 3) | |
23:00 | Sportivo Luqueño | | Guarani | 1: 2 (0: 1) | |
Peru> Eerste Klasse 2016 Apertura | Eerste Klasse 2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Cesar Vallejo Universiteit | | Atletische Alliantie | 1: 2 (0: 1) | |
18.30 uur | Vakbond | | Lima Alliantie | 0: 3 (0: 2) | |
09:00 | Sport Universiteit | | Verdediger La Bocana | 3: 0 (2: 0) | |
23:15 | San Martin Universiteit | | Echte Garcilaso | 1: 3 (0: 0) | |
Polen> Ekstraklasa 2015/2016 | Ekstraklasa 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Lech Poznan | | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 5: 2 (2: 1) | |
vijf uur in de namiddag | Legia Warschau | | Jagiellonia Białystok | 4: 0 (2: 0) | |
Portugal> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16.00 uur | FC Arouca | | Unie van Madeira | 3: 0 (1: 0) | |
16.00 uur | GD Estoril | | CD Tondela | 2: 1 (1: 1) | |
vijf uur in de namiddag | Goed uitzicht | | Academicus van Coimbra | 0: 0 (0: 0) | |
19:15 | CS Maritiem | | Sportieve Braga | 1: 3 (1: 3) | |
Portugal> Tweede Liga 2015/2016 | Tweede Liga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11:15 | CD Feirense | | Portimonense SC | 2: 1 (0: 1) | |
15.00 uur | Vitória Guimarães B | | Leixões SC | 1: 0 (1: 0) | |
Qatar> Qatar Stars League 2015/2016 | Qatar Stars League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:45 | De Jaish SC | | Al Gharafa | 2: 2 (1: 0) | |
16:15 | Qatar SC | | Al Sadd | 1: 0 (0: 0) | |
Roemenië> Liga 1 2015/2016 | League 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12.00 uur | CS Universiteit van Craiova | | Ploiesti-olie | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | ACS Poli Timişoara | | FC-vrijwilligers | 1: 2 (0: 0) | |
vijf uur in de namiddag | Dinamo Boekarest | | FC Botoşani | 1: 0 (1: 0) | |
San Marino> Kampioenschap 2015/2016 | Kampioenschap 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SS Murata | | SS Pennarossa | 3: 3 | |
14:00 | SP Cailungo | | SS Virtus | 1: 4 | |
14:00 | SP Drie bloemen | | SS San Giovanni | 3: 1 | |
Singapore> Premier League 2016 | Premier League 2016>' border = '0' /> | ||||
11.30 uur | Jonge leeuwen | | Balestier Khalsa | 1: 0 (1: 0) | |
11.30 uur | Home United | | Warriors FC | 2: 2 (1: 1) | |
Zuid-Afrika> Premier Soccer League 2015/2016 | Premier Soccer League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | Bloemfontein Celtic | | Chippa United | 0: 1 (0: 0) | |
13.30 uur | SuperSport United | | Tuks FC | 2: 0 (1: 0) | |
Spanje> Eerste Klasse 2015/2016 | Eerste Klasse 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | Echte samenleving | | Granada CF | 3: 0 (2: 0) | |
15.00 uur | Sevilla FC | | UD Las Palmas | 2: 0 (0: 0) | |
17:15 | SD Eibar | | Til UD op | 2: 0 (1: 0) | |
17:15 | Getafe CF | | Atletico Madrid | 0: 1 (0: 1) | |
19.30 uur | FC Barcelona | | Keltische vigo | 6: 1 (1: 1) | |
Spanje> Tweede Klasse 2015/2016 | Tweede Klasse 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | Cordoba CF | | Echte Zaragoza | 0: 2 (0: 1) | |
16.00 uur | CD Leganés | | CA Osasuna | 2: 0 (1: 0) | |
16.00 uur | UE Llagostera | | Albacete | 2: 0 (0: 0) | |
16.00 uur | Echte Oviedo | | CD Tenerife | 1: 0 (1: 0) | |
16.00 uur | SD Huesca | | Girona FC | 0: 1 (0: 1) | |
18:15 | CD Numancia | | RCD Mallorca | 2: 0 (1: 0) | |
Spanje> Segunda B Group 1 2015/2016 | Tweede B-groep 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | Real Valladolid B | | Loyaliteits-cd | 1: 1 (0: 1) | |
11.00 uur | Sporting Gijon B | | Coruxo FC | 2: 1 (1: 0) | |
16.00 uur | Burgos CF | | CP Cacereño | 1: 0 (1: 0) | |
16.00 uur | CD Leonesa | | CD Tudelano | 0: 0 (0: 0) | |
16.00 uur | Pontevedra CF. | | Racing Ferrol | 0: 3 (0: 3) | |
16.00 uur | CD Izarra | | Racing Santander | 0: 0 (0: 0) | |
16.00 uur | UD Logroñés | | Arandina CF. | 1: 2 (1: 0) | |
Spanje> Segunda B Group 2 2015/2016 | Tweede B-groep 2 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | Messenger-cd | | Barakaldo CF | 0: 1 (0: 1) | |
11.00 uur | Getafe CF B | | SD Leioa | 3: 1 (1: 0) | |
11.00 uur | SD Amorebieta | | Real Madrid Castilla | 1: 4 (1: 2) | |
11.30 uur | CD Guadalajara | | SD Gernika | 2: 2 (1: 1) | |
11:40 | CF Fuenlabrada | | Club Portugalete | 0: 0 (0: 0) | |
15.00 uur | UD Socuéllamos | | Talavera CF | 1: 0 (1: 0) | |
Spanje> Segunda B Group 3 2015/2016 | Tweede B-groep 3 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | CD Llosetense | | Villarreal CF B | 1: 0 (1: 0) | |
11.00 uur | Espanyol Barcelona B | | Atletische Balearen | 1: 3 (1: 3) | |
15.00 uur | UE Olot | | CF Badalona | 1: 1 (1: 1) | |
16.00 uur | CD Alcoyano | | Lleida Esportiu | 0: 0 (0: 0) | |
16.00 uur | Hercules CF | | FC Barcelona B | 0: 2 (0: 2) | |
16.00 uur | Pobla de Mafumet CF | | Valencia CF B | 0: 4 (0: 4) | |
16.00 uur | Olímpic Xàtiva | | CD Eldense | 1: 1 (1: 1) | |
Spanje> Segunda B Group 4 2015/2016 | Tweede B-groep 4 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | Echte Betis B | | UD Melilla | 0: 0 (0: 0) | |
11.00 uur | CF Villanovense | | Cádiz CF | 2: 2 (1: 1) | |
11.00 uur | Recreatieve Huelva | | FC Jumilla | 0: 1 (0: 0) | |
16.00 uur | Echt Murcia | | CD San Roque | 4: 1 (4: 1) | |
16.00 uur | La Hoya Lorca CF | | Linares Deportivo | 2: 0 (1: 0) | |
16.00 uur | Marbella FC | | RB Linense | 2: 2 (0: 1) | |
16.00 uur | Algeciras CF | | Sevilla Athletic | 0: 1 (0: 1) | |
16.00 uur | FC Cartagena | | Merida AD | 3: 1 (3: 1) | |
vijf uur in de namiddag | Echte Jaen | | UCAM Murcia CF | 0: 1 (0: 1) | |
Soedan> Premier League 2016 | Premier League 2016>' border = '0' /> | ||||
13:45 | Al Hilal Kadougli | | De Nsoor | 1: 0 | |
Zwitserland> Super League 2015/2016 | Super League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15.00 uur | Grasshopper Club Zürich | | FC Basel | 0: 4 (0: 2) | |
15.00 uur | FC Luzern | | FC Zürich | 1: 2 (0: 1) | |
Zwitserland> Challenge League 2015/2016 | Challenge League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Schaffhausen | | Neuchâtel Xamax FCS | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | FC Wohlen | | FC Lausanne-Sport | 1: 3 (0: 3) | |
Zwitserland> Dames Dames Super League 2015/2016 | |||||
14:30 | Lugano Vrouwen | | FC Neunkirch | 2: 2 (0: 1) | |
Tunesië> Ligue 1 2015/2016 | Ligue 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.00 uur | CA Bizertin | | ALS Kasserine | 1: 0 (0: 0) | |
13.00 uur | JS Kairouan | | VS Ben Guerdane | 0: 0 (0: 0) | |
13.00 uur | EO Sidi Bouzid | | CS Hammam-Lif | 0: 1 (0: 1) | |
13.00 uur | Hoop Zarzis | | EGS Gafsa | 1: 1 (0: 1) | |
Turkije> SüperLig 2015/2016 | SuperLig 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.30 uur | Gaziantepspor | | Akhisar Belediyespor | 0: 1 (0: 0) | |
11.30 uur | Sivasspor | | Caykur Rizespor | 2: 1 (1: 0) | |
14:00 | Eskisehirspor | | Antalyaspor | 3: 2 (0: 1) | |
vijf uur in de namiddag | Istanbul Basaksehir | | Besiktas | 2: 2 (1: 0) | |
Turkije> 1. Lig 2015/2016 | 1. Lig 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.30 uur | Balikesirspor | | Elazigspor | 1: 1 (1: 1) | |
11.30 uur | Sanliurfaspor | | Samsunspor | 2: 3 (1: 2) | |
14:00 | Giresunspor | | Goztepe | 3: 1 (1: 0) | |
16.00 uur | Adana Demirspor | | 1461 Trabzon | 3: 1 (2: 1) | |
Turkije> League 2 White 2015/2016 | League 2 White 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | Hatayspor | | Bayrampasaspor | 0: 0 (0: 0) | |
11.30 uur | Sariyer SK | | Menemen Belediyespor | 1: 0 (0: 0) | |
11.30 uur | Bugsasspor | | Pazarspor | 2: 0 (0: 0) | |
11.30 uur | Bandirmaspor | | Orduspor | 3: 1 (2: 0) | |
11.30 uur | Umraniyespor | | Pendikspor | 3: 0 (2: 0) | |
11.30 uur | Kirklarelispor | | Anadolu Üsküdar 1908 Sport | 2: 1 (1: 1) | |
11.30 uur | Fethiyespor | | Kahramanmarasspor | 0: 0 (0: 0) | |
11.30 uur | İstanbulspor AŞ | | Hacettepe | 3: 1 (1: 1) | |
11.30 uur | Anadolu Selcukspor | | Aydin Nazilli BS | 1: 1 (1: 1) | |
Turkije> 2e League Red 2015/2016 | League 2 Red 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11.00 uur | Gumushanespor | | Fatih Karagümrük SK | 1: 0 (0: 0) | |
11.30 uur | Aydinspor 1923 | | MKE Ankaragucu | 1: 0 (0: 0) | |
11.30 uur | Bucaspor | | Keçiörengücü | 2: 2 (2: 1) | |
11.30 uur | Manisaspor | | Buyukcekmece Tepecikspor | 1: 0 (0: 0) | |
11.30 uur | Kartalspor | | Tuzlaspor | 2: 4 (1: 1) | |
11.30 uur | Inegolspor | | Amed SK | 0: 0 (0: 0) | |
11.30 uur | Eyüpspor | | Kocaeli Birlikspor | 0: 2 (0: 1) | |
11.30 uur | Tarsus Idman slaapzaal | | Ankara Demirspor | 1: 0 (1: 0) | |
UA Emirates> UAE Arabian Gulf League 2015/2016 | VAE Arabian Gulf League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13.30 uur | Baniyas SC | | Emirates Club | 1: 1 (0: 1) | |
16:15 | Al Shabab Al Arabi | | Al Jazira Club | 1: 2 (1: 0) | |
Uruguay> Eerste Klasse 2015/2016 Clausura | Eerste Klasse 2015/2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Rentistas | | Jeugd | 2: 1 (0: 1) | |
20:00 | CA Cerro | | Donau | 1: 0 (0: 0) | |
22:30 | Verdediger Sporting | | Racen | 1: 3 (0: 2) | |
Venezuela> Eerste Divisie 2016 Apertura | Eerste Klasse 2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
19.30 uur | Portugese FC | | Aragua FC | 2: 2 (1: 1) | |
20:00 | Sportieve Petare | | Deportivo Zulia | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Ureña Sport Club | | Deportivo Lara | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Zulia FC | | Llaneros de Guanare | 0: 0 (0: 0) | |
20.30 uur | Monagas | | Merida studenten | 4: 0 (2: 0) | |
20.30 uur | Atletisch Venezuela | | Studenten uit Caracas | 0: 0 (0: 0) | |
22:30 | Zamora FC | | Guyana mijnwerkers | 3: 0 (1: 0) |